У Дрогобичі влаштували конкурс близнюків У Дрогобичі, що на Львівщині, до Дня міста влаштували конкурс близнюків. На нього відгукнулися 25 пар. Організатори тішаться започаткованим, і планують тепер влаштувати подібний конкурс для близьків із усієї Львівської області. У Дрогобичі - двоїлося в очах. На святковій сцені зібрали міських близнюків та двійнят. Наймолодшим двійняткам тільки-но виповнився місяць.
Роману та Богдану Балушок - уже одинадцять, проте їх досі плутають у школі. Але брати не користуються безпорадністю вчителів - зізнаються, лише раз один близнюк замінив іншого на змаганнях. Батьки ж почали розрізняти їх після того, як хлопці почали відзиватися на власні імена, тепер із гумором пригадують, які конфузи траплялися одразу після народження.
Чотирирічні Орест та Максим Васильківи - один без одного ні на крок. Брати хоч і маленькі, але люблять пожартувати з бабусею.
У міській раді зізнаються - скільки у місті близнюків не знають, а тому наступного року на конкурс запросять і старших і малих. Кажуть, однакових людей набереться чимало, адже у Дрогобичі близнюки народжуються часто.
Після першої вдалої спроби організатори вже мають намір започаткувати свято близнюків та зібрати у місті спочатку усіх однакових на лице дрогобичан, а згодом - запрошувати близнюків з району та області.
Олександр Ваврищук, Євген Радіон, Львівщина, 5 канал 5.ua/newsline/184/0/68062/
Новини на Першому У Дрогобичі на Львівщині до дня міста влаштували флешмоб, на якому одночасно зібралися півсотні близнюків
Фестиваль для тих, хто в парі. У Дрогобичі на Львівщині в одному місці одночасно зібрали півсотні близнюків. Флешмоб присвятили дню міста. і тепер не виключають, що акція може стати щорічною. Головне, щоб учасників кожного разу більшало. А прогноз щодо цього оптимістичний - за останні п'ять років кількість близнюків у місті зросла втричі.
Семирічні Настя й Софійка співають в унісон. Разом вони роблять майже все. Схожі уподобаннями, характерами й зовні. От тільки Настуня трішки нижча.
Настя і Софія Михась, учасники свята:
- Ну так, коли ми сидимо на місці, то нас не плутають. А так, коли ми вже розходимся, то плутають.
Ці дівчатка подібністю ще не вміють користуватись. А от тринадцятирічні Таня й Уляна знають, що з власної "дзеркальності" можна мати зиск.
Таня і Уляна Приступляк, учасники свята:
- Міняємось місцями на контрольних. Всяко користуємось коли є можливість.
На свято зібрались 25 пар майже однакових хлопців та дівчат. Найстаршим дівчатам-студенткам по 16 років. Наймолодших - місячних Юрчика і Мартусю, у візочку привезла мама. Хоча ці близнюки - двійнята, характери в них уже схожі.
Ірина Курман, мати двійнят:
- Характерами подібні, а зовні не дуже, бо це хлопчик і дівчинка.
Організатори свята кажуть: спеціально нікого не запрошували. Просто оголосили про конкурс, і були здивовані великою кількістю двійнят. Наступного року планують зробити "День близнюків" з більшим розмахом.
Олександр Пашко, організатор свята:
- Це може бути окреме свято - "Свято близнюків". Можливо вони обдаровані, можливо талановиті. Ми про це не знаємо. Взагалі кажуть, що якщо Бог дає життя двом однаковим діткам, то вони вже є обдарованими.
Цього року конкурсів для двійнят не влаштовували. Відзначили всіх оплесками, піснями й повітряними кульками.
Володимир Мельник, Ольга Крупник, Анатолій Киричук.Перший національний 1tv.com.ua/uk/news/2010/09/21/1691
Cвято близнюків висвітлив канал "1+1"
Дивіться відеорепортаж за адресою:
tsn.ua/video/video-novini/?page=1&media_id=371268&items=24764&type=0
|